Stránka je vo výstavbe. Obsah tohto webu priebežne dopĺňame.

pocitacprezeny.sk


  • úprava textov - gramatická, štylistická
  • grafické práce - 3D cover pre eBooky, PDFka
  • vytváranie "magnetov" na zber kontaktov
  • audit textov - gramaticky, štylisticky, graficky

O firme


Pomôžem vám vyšperkovať vaše texty, alebo z obyčajného textu vykúzliť tip-top eBook,  aby ste sa stali pre klienta magnetickým.

Som textová kúzelníčka - dajte mi chaotický text a vrátim vám tip-top eBook. Naučím vás, ako si vytvoriť magnet na kontakty vo Worde alebo Canve. Vy si len predstavte, ako pomocou nich rastie vaša emailová databáza.

 

Názov Firmy:pocitacprezeny.sk
Sídlo firmy:Čachtice
Meno:Monika Gahérová
Rok založenia:2013
IČO:37 020 056

Galéria


Referencie

Ja Monike ďakujem za perfektne upravený e-book. Bol to môj prvý e-book a nemohla som si dovoliť ho len tak zbuchnúť. Musel byť perfektne štylisticky upravený a práve v tejto fáze finálnej úpravy odviedla Monika skvelú prácu.
Katarína Molnárováwww.perlacosmetic.sk
Spolupráca s Monikou ma neskutočne bavila, nehovoriac o výsledku, ktorý je naozaj očarujúci! Môj dlhý čistý text dostal krásne obrázky, farby v nadpisoch a deliacich čiarach a nadpisové stránky sa zmenili že wau. Monika je kreatívna, praktická a predovšetkým ju práca veľmi baví, čo sa krásne zrkadlí na projektoch, ktoré s láskou robí.
Zuzka Jančokováwww.zdravedeti.sk
Na spolupráci s Monikou sa mi najviac páčila jej nápaditosť a naozaj bohaté skúsenosti s prácou s textom. Keď mi ukazovala "vychytávky" a ako na to, žasla som. Moja situácia pred stretnutím s ňou bola, že som nestíhala napísať e-book a ani by som nevedela ako na to. Potrebovala som rýchlu pomoc, aby som mohla spustiť reklamu na svoju umeleckú tvorbu. Navrhla mi pomoc, prišla s konkrétnym zaujímavým nápadom, ktorý ma oslovil. Korekcie šli hladko, vždy vyšla v ústrety a upravila text podľa mojich predstáv. Spolupráca bola rýchla a veľmi mi pomohla spustiť môj biznis na vladimirovaart.com Vďaka tomuto dokonale upravenému a lákavému e-booku som získala svoje prvé kontakty a klientov. Spoluprácu s Monikou odporúčam každému, kto bojuje s textami a ich úpravou, či vložením obrázkov.
Daniela Vladimirovawww.vladimirovaart.com

Kontaktujte nás

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.