terapialaskou.sk


  • osobné TERAPIE - ak si neviete rady v ktorejkoľvek oblasti vášho života a potrebujete rýchlu pomoc
  • ŠKOLA ŠŤASTNÉHO ŽIVOTA - ak ste sa rozhodli dlhodobejšie na sebe pracovať a definitívne zmeniť váš život
  • video PREDNÁŠKY - ak chcete vedieť, akým spôsobom pracujem s klientami a potrebujete urobiť rýchlu zmenu vo svojom prístupe k životu
  • POBYT V PYRAMÍDE - lieči mnohé civilizačné choroby, pomáha získať vitálnu silu, zvyšuje schopnosť koncentrácie, aktivuje tvorivé myslenie

Máte v sebe presvedčenia a obmedzenia typu: "Nemôžem", "Nedá sa", "Neviem"?  Chcete sa ich zbaviť a zažiť okamžitú zmenu vo vašej energii?

Odblokujte si všetky neprospievajúce programy a vzorce z vášho detstva a výchovy a naučte sa, ako si pomôcť v každej chvíli SAMI.

Naučím vás vidieť súvislosti, podľa ktorých si sami vytvárame svoju realitu. 

Ak potrebujete urobiť zmenu vo svojom prístupe k životu, napíšte mi, alebo zavolajte. Ak sa nedovoláte, je dosť pravdepodobné, že sa venujem iným klientom. Ozvem sa ihneď, ako to bude z mojej strany možné. Prípadne napíšte SMS, o ktorú službu máte záujem.

Názov Firmy:Terapia láskou s.r.o.
Sídlo firmy:Podkylava
Kontaktná osoba:Janka Vnuková
Telefón+421 903 266 412
e-mail:terapialaskou@terapialaskou.sk
webwww.terapialaskou.sk

Referencie

Som rada, že som sa zúčastnila tejto školy. Môj život sa začal meniť. Začala som viac vnímať samu seba, nielen zlé veci, ale aj dobré. Viac sa sústreďujem na súčasnosť, v čom som urobila veľký pokrok, lebo som žila vo veľkých strachoch o budúcnosť. Naučila som sa tu úžasné veci, za čo veľmi pekne ďakujem Janke. Je ešte veľa sa učiť, a preto sa teším na ďalšie stretnutia. Odporúčam všetkým ľuďom ... Myslím, že každý by mal absolvovať také niečo... určite by bol život pre nás všetkých oveľa krajší a jednoduchší. Jani, veľké Ďakujem.
Adriana z Triedy B
Škola šťastného života bola pre mňa osobne veľkým prínosom. Janka, ktorá školu vedie, je človek s bohatými vedomosťami a skúsenosťami. Jej otvorený ľudský prístup, zodpovedanie akejkoľvek otázky, ktoré trápili nejednu z nás "žiačok", ktoré sme školu absolvovali a taktiež praktické rady do života boli veľmi obohacujúce a v spojeníi s príjemnou takmer domácou atmosférou to bol pre mňa príjemne strávený čas. Janka je skutočným sprievodcom na ceste k sebe samému. Ukázala mi, že nie je väčšej sily než vedomie, že mi všetci k šťastnému a plnohodnotnému životu máme všetko vo svojom vnútri. Ďakujem zo srdiečka. Určite odporúčam každej pripravenej osobe. Prajem všetko dobré a určite sa ešte uvidíme. Jana H. z Triedy A
Jana H z Triedy A
Pre mna je cenne hlavne hlboke uvolnenie a vypnutie mysle, ktore v pyramide zazivam. Inak sa mi to totiz velmi nedari.
Marta Hajduová
Vrelo odporúčam. Pomocou pyramídy sa mi podarilo nájsť svoju vnútornú silu. Ďakujem Janulka.
Jana Helmová
Na seminár som sa nechystal. Janke som zavolal, aby som si objednal pobyt v pyramíde aby som si dobil energiu chýbala mi . A Janka mi ponúkla, či by som sa nechcel zúčastniť seminára “ Kvantový skok k šťastnejšiemu životu“ , že má voľné miesto pre mňa. Rýchlo sme sa zhodli a už som bol tam 🙂 . Na seminári sme robili rôzne cvičenia ktoré ma naplnili energiou, že som dva dni necítil hlad :-). Naozaj. To všetko bolo nad moje očakávanie. Za to všetko ďakujem Janke, ale HLAVNE SEBE, zato že som sa rozhodol od základu zmeniť svoj život. Nič lepšie som nemohol urobiť. Pochopil som toľko vecí, toľko súvislostí…..
Juraj z Bratislavy