prenájom a stavba lešenia


  • prenájom fasádneho alebo pojazdného lešenia pre súkromné osoby a firmy
  • odborná montáž / demontáž prenajatého lešenia k vášmu domu, budove

Máme kvalitné a bezpečné lešenárske konštrukcie značky ...

Montáž vieme zabezpečiť po celom okrese NMnV / Slovensku.

Lešenie privezieme, zmontujeme aj odvezieme, vy sa sústreďte na prácu, ostatné okolo lešenia zvládneme my.

Pozrite si aj kalendár výpožičiek, kedy je vám lešenie k dispozícii.

Zavolajte a dohodnite si podrobnosti 

 

Názov Firmy:Peter Ondrejovič
Sídlo firmy:Beckov
Kontaktná osoba:Peter Ondrejovič
Telefón+421 905 460 106
+421 905 977 310
e-mail:anakondatour@seznam.cz
webwww.anakonda.sk

Galéria - naše realizované práce


Referencie

Ja Monike ďakujem za perfektne upravený e-book. Bol to môj prvý e-book a nemohla som si dovoliť ho len tak zbuchnúť. Musel byť perfektne štylisticky upravený a práve v tejto fáze finálnej úpravy odviedla Monika skvelú prácu.
Katarína Molnárováwww.perlacosmetic.sk
Spolupráca s Monikou ma neskutočne bavila, nehovoriac o výsledku, ktorý je naozaj očarujúci! Môj dlhý čistý text dostal krásne obrázky, farby v nadpisoch a deliacich čiarach a nadpisové stránky sa zmenili že wau. Monika je kreatívna, praktická a predovšetkým ju práca veľmi baví, čo sa krásne zrkadlí na projektoch, ktoré s láskou robí.
Zuzka Jančokováwww.zdravedeti.sk
Na spolupráci s Monikou sa mi najviac páčila jej nápaditosť a naozaj bohaté skúsenosti s prácou s textom. Keď mi ukazovala "vychytávky" a ako na to, žasla som. Moja situácia pred stretnutím s ňou bola, že som nestíhala napísať e-book a ani by som nevedela ako na to. Potrebovala som rýchlu pomoc, aby som mohla spustiť reklamu na svoju umeleckú tvorbu. Navrhla mi pomoc, prišla s konkrétnym zaujímavým nápadom, ktorý ma oslovil. Korekcie šli hladko, vždy vyšla v ústrety a upravila text podľa mojich predstáv. Spolupráca bola rýchla a veľmi mi pomohla spustiť môj biznis na vladimirovaart.com Vďaka tomuto dokonale upravenému a lákavému e-booku som získala svoje prvé kontakty a klientov. Spoluprácu s Monikou odporúčam každému, kto bojuje s textami a ich úpravou, či vložením obrázkov.
Daniela Vladimirovawww.vladimirovaart.com